لوگو رحیم پور ازغدی

WebYar


ايـــــن آخريـــــا
لینک رفقا
پلاک 110 {بازدید}
کانال ترک گناه و خودسازی در تلگراماینستاگرام خودسازی

 

فرانسیس فوکویاما پژوهشگر ژاپنی الاصل تبعه آمریکاست که به خاطر نوشتن کتابی با عنوان "پایان تاریخ وآخرین انسان" در سال 1992 مشهور شد.

فوکویاما در سال های پس از جنگ به عنوان جامعه شناس هلندی وبا روادید این کشور به ایران آمد ودر مدت هشت ماه اقامتش از نزدیک به تکمیل تحقیقاتش پرداخت .

اودر سال 1997 در کنفرانسی در اورشلیم اسرائیل گفت :

شیعه پرنده ای است که افق پروازش بالاتر از تیر های ماست. این پرنده دو بال دارد یک بال سرخ شهادت طلبی شیعه است و برگرفته از قیام عاشورا ست و یک بال سبز که انتظار مهدوی و عدالت خواهی است. همچنین شیعه بعد سومی هم  دارد که اهمیتش بسیار است شیعه زرهی بنام ولایت فقیه به تن دارد که قدرتش با آن دو چندان می شود.

وی گفت:درست است که دربین فرهنگ اسلام ودر بین مکاتب شیعه غالب می شود اما ما میخواهیم با اقدامات بزرگی این معادله را به سوی خودمان تغییر دهیم.

فوکویاما سپس نظریه ای را با عنوان (میکروپولتیک و میکرو فیزیک) ارائه  می دهد.

میکروپولتیک یعنی میل وانگیزه و میکروفیزیک یعنی قدرت. او می گوید «برای پیروزی بر مردم یک کشور باید انگیزه مردم را تغییر داد. اگر انگیزه مردم که به عنوان یک فرهنگ شکل گرفته ، تغییر کند وبه رفاه طلبی وتجمل گرایی و اشرافی گری تبدیل شود، شما پیروز خواهید شد.وگرنه مانند این است که آب در هاون می کوبید. این انگیزه ها هم تغییر نمی کند مگر اینکه ارکان یک قدرت برای تغییر دادن آن وارد صحنه شوند»

او می گوید« مهندسی معکوس شیعیان این است که ابتدا ولایت فقیه را خط بزنید واگر از من بپرسید چگونه؟ من می گویم در قانون اساسی.اگر شورای نگهبان را که موجب بقای ولایت فقیه است، از طریق حمله به نظارت استصوابی، از قانون اساسی حذف کنید خود به خود ولایت فقیه هم در یک رفراندوم زده می شود. اگر توانستید ولایت فقیه را بزنید بلافاصله پرنده شیعه افت می کند و سقف پروازش کاهش پیدا می کند و تیرهای شما به راحتی به او می خورد.آن وقت میکروپولتیک میل ها اثر می کند.در گام بعد باید میل مردم را از شهادت طلبی به رفاه طلبی تغییر داد. آن وقت فناناپذیری و تهدید نا پذیری هم به طریق اول از بین می رود. چنین جامعه ای از درون فرو می ریزد بدون اینکه یک تیر شلیک کنید.»

او می گوید ما هلالی داریم به نام هلال شیعه که از سوریه و عراق و عربستان می گذرد و تیری در دست دارد که عقبه اش در قندهار است و به سمت قدس نشانه رفته است. در آرماگدون ما با این تیر مواجه هستیم. از قدس تا قندهار منطقه استراتژیک شیعه است

سپس می گوید آمریکا باید افغانستان را اشغال کند تا این تیرنتواند از این طرف شلیک شود و در ادامه به لزوم حذف ولایت فقیه وچگونگی آن اشاره کرده ومیگوید:«اگر ولایت فقیه وشهادت طلبی  را زدید خود به خود اندیشه امام زمانی از جامعه شیعه می رود ولاابالی گری ها واباحی گری ها در جامعه گسترش می یابد»

در ادامه می گوید :«شما بیایید برای غرب هم امام زمان وکربلا و ولایت فقیه بتراشید»

برای این کار ایشان مکتب جدیدی به نام «اوانجلیس»عرضه کرد که قدمتش به 1989 برمی گردد. یعنی شش ماه بعد از نظریه جدید فوکویاما.

این مکتب هر چه درباره ی امام زمان هست به عیسی ناصری نسبت داده اند! گفته اند زمانی دنیا پر از جور می شود و عیسی ناصری خواهد آمد وآن را ازعدل پر می کند

بعد شبکه ای درست کردند به نام که کارش تحلیل محتوای وقایعی است که در جامعه رخ می دهد.وقتی سونامی در این منطقه رخ داد پروفسور هالدینگ زی(شاگرد فوکویاما)بیش از بیست ساعت تفسیر کرد که این یکی از علایم ظهور عیسی مسیح است. هر واقعه ای رخ بدهد این هم از آن نشانه هاست.[ ۱۳۸٩/۸/۱۳ ] [ ٦:٠٤ ‎ب.ظ ] [ تاتی ]
.: Changes of Weblog Themes By TATI :.
درباره وب

سلام خوش اومدین لطفاً اگه لینک دانلودی خراب بود در قسمت نظرات همون پست اعلام کنید تا اگه امکانش بود تصحیح بشه**
یا زهرا(س)
ـــــــــــــ
درباره من
موضوعات وب
خبرنامـه
مطلع شدن از آخرين بروزساني وب
امکانات وبدر اين وبلاگ
در كل اينترنت

˙·٠●❤جــــوان عــــاشـق❤●٠·˙
آرشيو مطالب
رمان
شیعه در منابع اهل سنت
پیامبر اکرم فرمود:خلفاء بعد از من، 12 نفر هستند و همه‌شان از قریش هستند(1).

هر كس بميرد و امام زمانش را نشناخته باشد به مرگ جاهلي مرده است(2)پیامبر اكرم ـ صلّی الله علیه و آله فرمود: امت من بر 73 گروه تقسیم می گردند: یك گروه آن در بهشت و 72 فرقه در دوزخ قرار خواهند گرفت.(3)


پيامبر ـ صلي الله عليه و آله و سلم ـ هنگامي كه از حجه الوداع بر مي گشت در محلّي به نام غديرخم فرود آمدند و پس از حمد و ثناي خدا فرمود: «اي مردم نزديك است من دعوت حق را لبيك گويم و من در بين شما چيزي را مي گذارم كه بعد از آن گمراه نشويد كتاب خدا و سپس ايستاد و دست علي را گرفت و فرمود: اي مردم چه كسي اولي به شما از خودتان است؟ گفتند خداوند و رسولش بهتر مي داند. فرمود آيا من اولاي به شما از خودتان نيستم؟ گفتند چرا. فرمود: «من كنت مولاه فعلي مولاه. پس هر كه من مولاي او هستم علي مولاي اوست» (4)

1-صحیح بخاری جلد 8، صفحه 127، حدیث 7223 و صحیح مسلم، جلد 6، صفحه 3، حدیث 4598
2-اين حديث به عبارات گوناگون نزديك به 18 متن از علماي شيعه و سني كه همه از نظر مفهوم نزديكند نقل شده و علماي اهل سنت آن را متواتر ذكر كرده اند و ناقلان از اهل تسنن فقط 70 مورد مي باشد كه به عنوان نمونه بعضي نقل مي شود، 1ـ مسند ابو داوود، سليمان بن داوود (طيالسي)، م 204. 2ـ نقض العثمانيه نيز از اسكافي ص 11 و 12 و به نقل ازابن ابي الحديد، ج 13، ص 242. 3ـ مسند احمد بن حنبل، م 241، ج 2، ص 83 و 154 و ص 111، از ابن عمر و ص 296 از ابوهريره.
3- سنن ابی داود ج3 ص 198, مسند احمد, ج3, صص 145؛ سنن ابن ماجه, ج2, ص 364؛ مستدرك حاكم, ج1, ص 128؛ جامع الصغیر, ج1, ص 184, در المنثور, ج2, ص 284؛ صحیح ترمذی, ج5, ص 26, كتاب الإیمان

4- المستدرک علی الصحیحین، 3:118 و تمیمی بستی، محمد بن حبان، صحیح ابن حبان، 15:376، بیروت، موسسه الرساله، 1414 ق، و حنبلی مقدسی، محمد بن عبد الواحد، الأحادیث المختاره 2:105 و 106، مکه مکرمه، مکتبه النهضة الحدیثه، 1410 ق

با کلیک بر روی 1+ به "مذهبي دانلود" امتياز بدهيد